Tampony na noc

Tampony na noc nie są czymś nowym, niektóre kobiety zawsze używały w nocy tampony i w ten sposób najlepiej zabezpieczały się w trudnych dniach. Stosowanie tamponów było dla niektórych pań opcją najlepszą, powodowało, że nie martwiły się, że spotkają je po nocy jakieś przykre niespodzianki.
Ostatnio na rynku pojawiły się specjalne tampony na noc, bardziej chłonne i posiadające specjalne skrzydełka. Aplikacja takiego tamponu nie różni się niczym od aplikacji zwykłego tamponu, jednak użycie tamponu na noc daje bardzo dużą gwarancję, że podczas snu nie zabrudzimy pościeli czy koszuli nocnej. Kobiety o bardzo obfitych miesiączkach co miesiąc martwią się i zastanawiają, co najbardziej ochroni ich przed nocną niespodzianką. Nowe tampony zastosowane raz, powodują, że wraca się do nich poprzez kolejne miesiące, dają spokój i sprawiają, że kobieta po zaaplikowaniu tego właśnie tamponu będzie spokojnie i dobrze spała.
Tampony dostępne są w dwóch opcjach, jedne mają normalną wchłanialność a drugie są rekomendowane przy bardzo obfitych miesiączkach.