Ubrania do pracy fizycznej

Kto pamięta dawniejsze czasy, ten wie, że dawniej do pracy fizycznej, czy to w ogródku, czy na budowie, zawsze nosiło się stare, zużyte ubrania. Wyciągało się z szafy przetarte spodnie, czy zmechacone swetry. Jednak ten, kto choć raz do pracy nałożył odzież roboczą, wie, o ile wygodniej się w niej pracuje.

Odzież robocza Strauss jest stworzona z myślą o tym, by zapewnić swobodę ruchów, jednocześnie dając ochronę przed zimnem i wilgocią. Jest uszyta z trwałych materiałów, które są przewiewne i przyjemne do noszenia. Każde z ubrań jest tak zaprojektowane, by dać im maksymalną użytkowność – np. spodnie, czy kurtki mają wiele kieszeni oraz elementów odblaskowych (ważne, gdy pracujemy późną porą).

Każdy wie, jak ważne jest obuwie, gdy wykonujemy pracę fizyczną. Nie jest dopuszczalne, by w trakcie wykonywania np. pracy na wysokościach mielibyśmy się pośliznąć. Obuwie robocze jest też specjalnie wzmacniane blaszkami, które chronią stopy w razie, gdyby spadło na nie coś ciężkiego.

Zapewne wiele osób wciąż uważa, że zakup odzieży specjalnie do pracy fizycznej jest stratą pieniędzy – w końcu kto kupuje ubrania po to, by zaraz je zabrudzić i zniszczyć? Ale jeśli cenimy swoje zdrowie i zależy nam na wygodzie, to inwestycja w taką odzież jest doskonałym pomysłem.