Pielęgnacja wymagającej, delikatnej skóry jest niezwykle trudna. Wiele kosmetyków ją podrażnia lub po prostu nie spełnia jej wymagań i nie przynosi żądanych efektów.
Skóra wrażliwa charakteryzuje się skłonnością do przesuszania, zaczerwienienia, pieczenia i swędzenia. Dlatego jej prawidłowa pielęgnacja jest tak bardzo istotna. Naprzeciw jej wymaganiom wychodzi nowy balsam Johnson – bez parabenów, bez SLS i bez alergenów. Intensywnie nawilża i tworzy na powierzchni naskórka ochronną barierę, która zapobiega przesuszaniu. Jego naturalny skład pomaga odżywić skórę i uporać się z szorstkością. Odznacza się bardzo przyjemnym zapachem i delikatną konsystencją.
W przeciwieństwie do innych kosmetyków do skóry wymagającej odznacza się bardzo przyjazną dla kieszeni ceną, poza tym jest bardzo wydajny. Butelka o pojemności 200 ml spokojnie starczy na tygodnie pielęgnacji.
Jeżeli masz problemy z ciągle przesuszająca się, delikatną skórą to nie czekaj dłużej, tylko biegnij kupić nowy balsam firmy Johnson!