Rozmowy głębokie

Jak poprawić swój sen i dlaczego nie warto nosić okularów na plaży? Sebastian Kilichowski szczerze o swojej podróży – odcinek 19

Szczera rozmowa z Sebastianem Kilichowskim, twórcą marki EyeShield – okularów blokujących światło niebieskie – o jego podróży od pracy na etacie do założenia własnej firmy osiągającej milionowe obroty, a także o rytmie dobowym, śnie i głębokich porankach. Jak misja Sebastiana wpłynęła na moje życie? Opowiadam w odcinku nr 18 „Czule o rozmowie…”.

Dziś zapraszamy do podróży, której bohaterem jest Sebastian Kilichowski założyciel marki EyeShield, produkującej okulary blokujące światło niebieskie. Historia jego życia przypomina baśń, z której każdy może wziąć dla siebie morał. Rozmawiamy o jego drodze, która wiodła z rodzinnego Sosnowca przez Szwecję i z powrotem do domu.

Dzielimy się swoimi doświadczeniami na temat rytmu dobowego, snu i głębokich poranków. Dodam, że m.in. dzięki okularom stworzonym przez Sebastiana powstał e-book „Głębia poranka”, który (ja sowa!) pisałam wyłącznie o poranku, testując sposoby na poranne wstawanie, którymi dzielę się z czytelnikami. Zostanie skowronkiem jest teraz o niebo łatwiejsze niż kiedyś!

Jeśli zapiszesz się newslettera, otrzymasz bezpłatny fragment e-booka „Głębia poranka” oraz nagranie Sebastiana tylko dla odbiorców newslettera na temat produktywności.

Tu posłuchasz rozmowy na YouTube

Zapis do newslettera: https://ebook.podrozowanieglebokie.pl

Za zakup e-booka w czerwcu – w udoskonalonym , III wydaniu, z piękną grafiką otrzymasz rabat w wysokości 5% na okulary marki EyeShield!

Polecane rozmowy z Sebastianem Kilichowskim o: EyeShieldach, świetle niebieskim, biohackingu i okularach:

Rozmowa z Robertem Grynem

Rozmowa na kanale „Forma na życie!”

Rozmowa na kanale „Przygody Przedsiębiorców”

Rozmowa z Marcinem Osmanem

Rozmowa na kanale iAutomatyka.pl

Słuchaj podcastu wygodnie na:

Anchor

Apple Podcasts

Google Podcasts

Breaker

Radio Public

Pocket Casts

W rozmowie wspominamy podcast:

Pasja Informatyki https://podcast.pasja-informatyki.pl

Chcesz opowiedzieć o swoim produkcie, pomyśle, idei, pasji? Napisz! Udajmy się razem w podróż!

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Leave a Reply