0

E-book

E-book „Głębia poranka” jest wyjątkowy z kilku powodów:

  1. To pierwszy w Polsce praktyczny poradnik, który pozwoli odnaleźć głębię poranka, dobrze rozpocząć dzień, zmienić nawyki dotyczące snu oraz wczesnego wstawania. W efekcie Czytelnicy zyskują dodatkową godzinę dziennie na rozwój, zarówno fizyczny, jak i duchowy, realizację marzeń i planów zawodowych i budowanie życia, jakiego się pragnie.
  2. To książka, która w całości powstała w trakcie praktykowania głębokiego poranka.
  3. To moja pierwsza książka wydana w formie elektronicznej na własnym blogu! Do tej pory publikowałam głównie rozdziały w monografiach zbiorowych w formie papierowej.
  4. To jedyna pozycja poświęcona budowaniu głębokiego poranka na polskim rynku! Do tej pory polski Czytelnik miał do czynienia jedynie z tłumaczeniami amerykańskich pozycji.
  5. Tajemnica poranka to sekret strzeżony przez ludzi sukcesu. Zdradzę przy okazji, że drugim sekretem jest regularnie praktykowana aktywność fizyczna, której w GŁĘBOKIM PORANKU poświęcony jest cały blok!

Drodzy Czytelnicy!

Na początku muszę Wam się przyznać, że jestem wyjątkowo trudnym przypadkiem. Odkąd pamiętam, zawsze byłam typową sową – uwielbiałam siedzieć do późna i wstawać, o ile było to możliwe, równie późno.

W trakcie moich kilkumiesięcznych zmagań z porannym wstawaniem wielokrotnie okazywało się, że w mojej głowie rodzą się pytania, na które bardzo wytrwale, w różnych miejscach szukałam odpowiedzi. Wiem, że podobne problemy mogą mieć polscy Czytelnicy, którzy próbowali wdrożyć praktykę porannego wstawania, ale z jakiegoś powodu ją przerywali. Sama musiałam sięgać do wielu źródeł, przejrzeć sterty opracowań naukowych, by skutecznie zbudować nawyk porannego wstawania, z którym związany jest cały szereg pozytywnych zmian.

Ty masz teraz dużo łatwiej! Nie musisz tracić czasu na poszukiwania, a możesz od razu przejść do sedna sprawy – zacząć o poranku budować życie, jakiego pragniesz.

W e-booku „Głębia poranka” znajdziesz podane w sposób kompaktowy informacje na temat rytmu dobowego, magicznej godziny, budowania nawyków i efektywnego doboru porannych czynności, które pozwolą na harmonijny rozwój zarówno materialnej, jak i niematerialnej sfery Twojego życia.

Nie jest to typowy poradnik, a raczej przewodnik, który po drodze dzieli się swoimi przemyśleniami i z zaangażowaniem opowiada historie z życia wzięte, by urozmaicić Twoją wyprawę do głębi poranka. Ale bez obaw! Przejrzysty i rozbudowany spis treści pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do istotnych informacji tym, którzy mają już pewną wiedzę, a chcieliby ją poszerzyć o nieporuszane w żadnym innym miejscu aspekty.

Wiele opracowań dotyczących tzw. „rozwoju osobistego” skupia się na jednym aspekcie życia człowieka – fizycznym lub rzadziej metafizycznym. Część z nich obiecuje cuda, ubierając je w formuły typu: „jeśli tylko zapragniesz i uwierzysz we własne siły, to…”. Brakuje ujęcia holistycznego, które poza spojrzeniem w głąb oferowałoby również spojrzenie wzwyż, ku temu co w istocie jest źródłem prawdziwej mocy.

„Głębia poranka” została napisana z myślą o polskim czytelniku, który ma głowę pełną pomysłów i brak mu czasu na ich realizację, który do tej pory poświęcał się rodzinie, a nie miał chwili dla siebie, który pracuje na etacie, a chciałby rozpocząć własną działalność lub zająć się realizacją swojego hobby oraz dla wszystkich, którzy chcieliby, by ich życie stało prawdziwą podróżą, każdy dzień jej fascynującym etapem, a każdy poranek najlepszym z możliwych startów.

E-book „Głębia poranka” – to wiedza poparta własnym doświadczeniem. Droga, którą przeszła autorka wielokrotnie się zatrzymując, myśląc, gdzie powinna skręcić, by metoda stała się jeszcze skuteczniejsza, gdzie zostawiła łzy zniechęcenia i radość olśnienia, której owocem jest niniejsza pozycja.

Jak przyznaje wielu podróżników, najlepsze wyprawy rozpoczynają się o świcie. To dobra pora do podjęcia wyzwania i wyruszenia w głęboką podróż. Na jej końcu, na najwytrwalszych czeka nagroda – spotkanie z prawdziwym bohaterem, człowiekiem całkowitym, którym może stać się każdy z nas. Dobra wiadomość jest taka, że na tej drodze nie jesteś już sama/sam. Idę razem z Tobą. Zatem – w drogę!

Klikając powyżej, możesz w prosty sposób zakupić pełną wersję e-booka. Jeśli chcesz, o zakupie możesz mnie poinformować, wysyłając mail na  podrozowanieglebokie@gmail.com. Będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją wiadomość! Nie jest to jednak konieczne dla zrealizowania zakupu. Po zaksięgowaniu przelewu zostanie do Ciebie wysłany e-book w formatach: pdf oraz epub. Dostaniesz również ode mnie tabelę w Excelu, która ułatwi Ci dobór porannych czynności.

Dla niezdecydowanych polecam opcję zapoznania się ze spisem treści oraz darmowym fragmentem zawierającym aż piętnaście rozdziałów, który wyślę Ci po zapisaniu się na mój newsletter.

Jak pobrać darmowy fragment e-booka?

Bardzo łatwo! Aby pobrać e-booka, podaj proszę swojego maila i naciśnij przycisk „Zapisz się”. Zaraz po tym zostanie do Ciebie wysłany automatycznie mail z linkiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić subskrypcję. Następnie otrzymasz kolejny link, z którego szybko pobierzesz e-booka. Możesz również kliknąć bezpośrednio w ten link.

UWAGA! Jest to niezależne ode mnie, ale maile mogą czasem wpaść do folderu „oferty”, „spam” lub inne. Sprawdź je koniecznie!

Zapewniam Cię, że Twój mail jest przechowywany w sposób bezpieczny i nie jest nikomu udostępniany. Za bardzo cenię sobie elitarne grono Podróżników Głębokich 🙂 Od czasu do czasu wysyłam subskrybentom newsletter, w którym może znajdować się powiadomienie o nowym tekście lub wydarzeniu, inspirująca myśl na temat podróżowania głębokiego, a także nigdzie niepublikowane fragmenty podcastów lub kulisy innych nagrań i realizacji.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz wysłać link do tej strony osobie, którą ten temat mógłby zainteresować. Dzielenie się dobrem nic nie kosztuje, a wiele daje – nie tylko obdarowanym, ale głównie obdarowującym. 🙂

W tym kraju ludzie nie cenią sobie poranka. Budzą się gwałtownie na dzwonek budzika, który druzgoce ich sen jak cios siekiery, i od razu stają się niewolnikami żałosnego pośpiechu. Niech mi pan powie, cóż może być wart dzień, który zaczyna się od takiego aktu przemocy? Co musi się dziać z ludźmi, którzy co dzień za pośrednictwem budzika doznają miniaturowego elektrowstrząsu? Każdego dnia przyzwyczaja się ich do przemocy, każdego dnia oducza się ich rozkoszy. Proszę mi wierzyć, że o charakterze ludzi decydują ich poranki.

Milan Kundera, „Walc pożegnalny”